Noteikumi

Distances līgums 

Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti RadiTu.lv interneta veikalā.

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam. 

Pircējs pērk Preces, aizpildot attiecīgo pirkuma formu Pārdevēja mājas lapā.

Izdarot pirkumu, Pircējs apņemas norādīt precīzus datus, t.i., vārdu, uzvārdu, telefona numuru, e-pasta adresi un vēlamo piegādes metodi un precīzu adresi.

Pircējs tiek informēts, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus


Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu šajā mājaslapā, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu.

Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu.

Preču grozā ievietota prece netiek rezervēta. Preces rezervācija tiek veikta tikai pēc pasūtījuma veikšanas (aizpildot pasūtījuma formu), un ne ilgāk kā uz 48h. 

Prece skaitās nopirkta tikai tajā brīdī, kad rēķins tiek apmaksāts. Veicot maksājumu, kā maksājuma mērķi lūdzam norādīt: Rēķina Nr.

Ja par izvēlēto preci nauda tiek pārskaitīta no cita konta (radinieka, drauga), lūdzam obligāti mērķī norādīt Pircēja Vārdu, Uzvārdu un rēķina Nr.

Rēķins tiek sagatavots elektroniski. Pirms apmaksas veikšanas , Pircēja pienākums ir pārliecināties par norādītās informācijas atbilstību.

Pēc apmaksas saņemšanas, paziņojums par preču izsūtīšanu, un izsekošanas kodu, tiek nosūtīts uz norādīto e-pastu.

Pārdevējs noliktavā esošo preču izsūtīšanu veic pēc iespējas ātrāk pēc maksājuma izdarīšanas, bet ne vēlāk kā trīs darba dienu laikā no tā.

Par neprecīzu piegādi, kas radusies nepilnīgas, nekorektas piegādes informācijas dēļ, atbildīgs Pircējs, atkārtotas sūtīšanas izmaksas sedz Pircējs.


Cenu politika

PVN ir iekļauts preces cenā. Lūdzam ņemt vērā, ka visas cenas un produktu informācija interneta veikalā ir mainīgas. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.


Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to ziņu uz epastu:  info@raditu.lv

Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atgriezt preci Pārdevējam.

Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja prece:

  •   ir lietota (valkāta vairāk par vienu reizi u. tml.);

  •   zaudējusi savu izskatu;

  •   ir sabojāta; 

  •   nav saglabātas lietošanas īpašības; 

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja Pircējs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (piem. apakšveļa t.s. krūšturi).

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Atgrieztais sūtījums tiks apstrādāts 2-3 darba dienu laikā no piegādes dienas. Mūsu darbinieki izvērtēs, vai prece ir atgriezta, ievērojot iepriekšminētos nosacījumus. Ne vēlāk kā 30 dienu laikā pircējam tiks pārskaitīta nauda uz pircēja kontu, skaitot no preces saņemšanas brīža.

Pārdevējs garantē kvalitatīvu un nebojātu preču piegādi. 

Ja prece vai pakalpojums neatbilst līguma noteikumiem, Pircējam ir tiesības pieteikt prasījumu preces Pārdevējam par preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem uzreiz pēc preces saņemšanas, norādot uz preces trūkumu.

Patērētājs, kuram pārdota vai nodota lietošanā līguma noteikumiem neatbilstoša prece, ir tiesīgs pieprasīt, lai preces pārdevējs veic vienu no šādām darbībām:

  • attiecīgi samazina preces cenu;

  • novērš preces neatbilstību līguma noteikumiem vai atlīdzina patērētājam izdevumus par neatbilstības novēršanu;

  • apmaina preci pret tādu pašu vai ekvivalentu preci, ar kuru būtu nodrošināta atbilstība līguma noteikumiem;

  • atceļ līgumu un atmaksā patērētājam par preci samaksāto naudas summu.


Krāsas

Preces krāsas tonis var atšķirties no attēlā redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas!


Datu aizsardzība

RadiTu nodrošina Pircēju personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām, tiktāl, ciktāl to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, izņemot Pārdevēja partneriem, kas nodrošina interneta veikalā iegādāto preču piegādi, tādā apjomā, kādā personas dati ir nepieciešami līgumsaistību izpildei.

Atzīmējot “Piekrītu Noteikumiem un nosacījumiem” lodziņu, kad tiek veikts pasūtījums, Pircējs apliecina, ka viņš/viņa ir izlasījis, sapratis un piekrīt visiem Lietošanas Līguma noteikumiem un nosacījumiem.